Функції Держкомпідприємництва перебере на себе новий департамент у Мінекономіки

У складі Міністерства економічного розвитку та торгівлі буде створений департамент, який перебере на себе функції Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва.

Про це в інтерв’ю «Лігібізнесінформ» заявив голова комітету Михайло Бродський, передала прес-служба Держкомпідприємництва.

«Це буде департамент у складі Міністерства економічного розвитку та торгівлі, і адміністративна реформа у даному разі спрацює. Я завжди вважав, що ця структура має прямий стосунок до Мінекономіки. Новий департамент буде найбільшим у структурі Мінекономіки, він стане своєрідним комітетом всередині міністерства», – підкреслив голова Держкомпідприємництва.

Михайло Бродський отримав пропозицію очолити даний департамент.

«Я знаю, що особисто Прем’єр-міністр Микола Азаров ставив це питання на засідання уряду, і Перший віце-прем’єр Андрій Клюєв зробив мені таку пропозицію. Я зараз беру участь у підготовці всіх нових нормативних актів. Можливо, буде так. Але, якщо почнуть «обрізати» функції, позбавляючи нас жала, – я піду. Я готовий жалити, а просто папірці носити – це не для мене» - зауважив голова Держкомпідприємництва.

Керівник департаменту, що створюється, також виконуватиме функції уповноваженого Кабінету Міністрів з дерегуляції.

«Це, по суті, підвищує статус керівника до рівня колишнього голови Держкомпідприємництва. Право підпису залишається, регуляторні акти всі проходять через нього: розвиток підприємництва, дозвільна система, ліцензування, контроль тощо. В кожній сфері у складі департаменту будуть створені профільні сектори з 2-4 чоловік, які контролюватимуть регуляторні акти і будуть «буфером» між підприємцями та владою. Тобто функції всі зберігаються», – наголосив Михайло Бродський.

За його словами, новостворений департамент не виконуватиме лише функцію реєстрації суб’єктів господарської діяльності (підприємців та підприємств), це робитиме новоутворена Державна реєстраційна служба.

 

ДЖЕРЕЛО: ГОЛОС.UA