Найбільше від політики Азарова страждають соціальна та економічна сфери - підприємці

Соціальна сфера перебуває в найбільш невигідному становищі на даний момент.

Про це заявив Голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України Вячеслав Рой під час прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

«Соціальна сфера - це найбільший провал політики уряду Миколи Азарова. І ті експерименти, які пропонують уряд і віце-прем'єр Сергій Тігіпко щодо соціального блоку, і податковий кодекс, і трудовий кодекс, і псевдо пенсійна реформа інакше як геноцидом українського народу я назвати не можу»- обурився В. Рой.

Вячеслав Євгенович заявив, що в терміновому порядку потрібно вводити зміни до чинних законопроектів у сфері економіки. Як приклад, представники Спілки підприємців Україні призвели пакет альтернативних законопроектів, розроблених організаторами. Ці законопроекти вже зареєстровані у парламенті.

«Ми говоримо« Стоп! »Розкраданню українського народу, псевдо реформам, тому ми організовуємо акцію« Вперед »і профспілкові організації не тільки малого та середнього бізнесу, а й багатьох галузей обов'язково візьмуть участь у цій акції ...» - заявив В. Рой.

За словами Голови Спілки малих приватизованих підприємств В'ячеслава Биковця найбільше при нинішніх законах оподаткування страждають представники малого бізнесу. «За останні 20 років я не пам'ятаю такого знищення малого бізнесу, яке відбувається зараз. За даними статистики за грудень-січень Україна втратила близько 3,5 тис. юридичних осіб малих підприємців, які працювали на спрощеній системі оподаткування. За лютий були змушені припинити свою діяльність понад 200 тис. підприємців «спрощенців», - зазначив В. Биковець.

В. Биковець припускає, що така ж кількість малих підприємців може згорнути свою діяльність, а кількість людей, які втратять робочі місця і вийдуть на ринок праці, може бути ще більшою.

ДЖЕРЕЛО: ГолосUA