Азаров називає пенсійну реформу болючою і небезпечною

Про це він сказав, виступаючи на міжнародному саміті "Лідери змін", що проходить у Стамбулі.

"Зараз у нашій країні в парламенті розглядається пенсійної реформа. Це надзвичайно хвороблива, надзвичайно соціально небезпечна реформа", - сказав Азаров.

Разом з тим він підкреслив, що проведення цієї реформи необхідно, оскільки необхідно вирішити проблему дефіциту Пенсійного фонду.

Він зазначив, що для України надзвичайно актуальне питання знаходження балансу між необхідністю змін і забезпеченням політичної, економічної й соціальної стабільності.

"Як можна забезпечити стабільність у країні, проводячи такі глибокі перетворення? Дуже важливо знайти правильний рецепт, дуже важливо не тільки знати, що треба зробити, щоб здійснити зміни, але реально їх здійснити", - сказав Азаров.

Прем'єр додав, що в Україні також почалася податкова реформа, і мають бути реформи інших сфер життєдіяльності країни.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів розраховує на прийняття Верховною Радою пенсійної реформи на початку квітня.

Віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозує, що Рада розгляне в першому читанні законопроект про пенсійну реформу 15-18 березня. З його слів, якщо реформа буде прийнята, то підвищення пенсійного віку почнеться уже з 1 травня.

31 січня Тігіпко заявив, що уряд має намір відкликати законопроект про пенсійну реформу, щоб урахувати всі пропозиції до нього, однак цього зроблено не було.


 

ДЖЕРЕЛО: УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ