Пенсійний вік підвищать вже у березні

Пенсійний вік підвищать вже у березні
Олександр Єфремов допускає, що у березні Рада почне розглядати пенсійну реформу
Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов допускає, що парламент почне розгляд законопроекту про пенсійну реформу в березні.

"Я сподіваюся, що, можливо, в березні місяці ми вийдемо на розгляд цього питання, але коли приймемо остаточне рішення, сьогодні ще говорити про це рано", - сказав депутат.

За його словами, Міжнародний валютний фонд влаштовує той законопроект про пенсійну реформу, який підготовлений Кабінетом Міністрів і МВФ сподівається на його прийняття вже в березні.

У той же час Єфремов зазначив, що багато українських експертів вважають доцільною доопрацювання документа.

Він допустив, що при доопрацюванні документа будуть враховані пропозиції, висловлені на парламентських слуханнях по цій темі, які пройшли 16 грудня.

При цьому депутат підкреслив, що результати слухань можуть носити тільки рекомендаційний характер і не обов'язково повинні враховуватися.

"Наскільки я розумію, на вчорашніх парламентських слуханнях на частину питань, які були, ми відповіді отримали. Зокрема про те, що люди, які працюють в будівництві, хотіли б бачити пенсійну реформу в плані двохетапному, і в кінцевому підсумку з накопичувальною системою" , - додав він.

При цьому Єфремов підкреслив, що головна цінність у державі - це людина, а значить влада має дати відповідь людям, що отримає кожен громадянин в результаті проведення пенсійної реформи.

На думку парламентарія, відповідь на це питання поки не готовий.

Як відомо 3 грудня 2010 року в Раді був зареєстрований законопроект 7455 "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи".

21 грудня Міністерство соціальної політики винесло на громадське обговорення цей документ.

Ним, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

31 січня віце-прем'єр-міністр, міністр соцполітики Сергій Тігіпко заявив, що попросить Кабінет Міністрів відкликати з Ради законопроект про пенсійну реформу для його доопрацювання.

При цьому уряд розраховує, що законопроект про пенсійну реформу буде прийнятий в березні.

 

ДЖЕРЕЛО: СЕГОДНЯ.UA