Податкова затвердила нову форму декларації з податку на прибуток

11 квітня набув чинності наказ Державної податкової адміністрації України N114 «Про затвердження форми податкової декларації з податку на прибуток підприємства» від 28.02.2011 

Згідно з текстом документа, Департаменту адміністрування податку на прибуток та інших податків і зборів (обов'язкових платежів) доручено в триденний термін з дня реєстрації наказу в Міністерстві юстиції України (25 березня 2011 року) надати Департаменту інформаційно-аналітичного забезпечення процесів оподаткування алгоритми контролю для прийому і автоматизованої обробки податкових декларацій з податку на прибуток підприємств. 
Нагадаємо, з 1 квітня, згідно з підрозділом 4 Перехідних положень Податкового кодексу, почав діяти розділ ІІІ НК, присвячений податку на прибуток підприємств.

З набранням чинності цього розділу було змінено порядок визначення доходів і витрат. Ставка податку на прибуток зменшилася з 25% до 23%. При цьому збільшена база оподаткування цим податком. Крім того, зазнали істотних змін норми, що стосуються амортизації.


ДЖЕРЕЛО: ЭКОНОМИЧЕСКИЕ ИЗВЕСТИЯ