24 січня 2015 року відбувся Х З'їзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

24 січня 2015 року в м.Києві в конференц-залі готелю «ALFAVITO» відбувся Х черговий З’їзд Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.
В З’їзді взяли участь делегати від всіх членських організацій Федерації, які представляють більшість адміністративно-територіальних одиниць України.
Серед гостей були присутні Голова Громадської Ради при Міністерстві соціальної політики Григорій Кабанченко, шеф редактор журналу «Роботодавець» Віктор Хмільовський та інші.
На З’їзді обговорили питання діяльності Федерації за період 2010-2014 років та затвердили програму розвитку Федерації на 2015-2020 роки.
Рішенням Х чергового З’їзду Федерації Головою Федерації знову обраний Вячеслав Рой.