ДРУГА СЕСІЯ ВСЕСВІТНЬОЇ ЖІНОЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ: РІВНА ОПЛАТА ПРАЦІ, РІВНІСТЬ У ВІДНОВЛЕННІ, СПРАВЕДЛИВИЙ ПЕРЕХІД, ЛІДЕРСТВО ЖІНОК

Друга сесія 4-ї Всесвітньої жіночої конференції МКП пройде 30-31 березня онлайн та поставить новий суспільний договір, заснований на рівності та справедливості, у центр відновлення та життєстійкості.

Жіночі профспілкові активісти з усього світу зосередяться на чотирьох темах сесії:

- забезпечення рівної оплати за працю рівної цінності та гендерно чутливий соціальний захист;

- формування трансформуючого лідерства жінок у профспілках;

- кліматична справедливість та справедливий перехід – жінки як учасники справедливого переходу;

- шляхи забезпечення того, щоб рівність та справедливість були у центрі відновлення.

Два пленарні засідання транслюватимуться у прямому ефірі на сторінці МКП у Facebook:

«Реалізація рівної оплати праці рівної цінності для всіх».
    «Гендерно трансформуючий та інклюзивний справедливий перехід задля розбудови «зеленого» та турботливого світу».

У зв’язку з заходом Генеральний секретар МКП Шаран Барроу заявила: «На цій сесії ми розглянемо шлях організації жінкам-активістками роботи з просування ґендерної рівності та справедливості у вирішенні деяких ключових завдань, які стоять перед профспілковим рухом та всім суспільством.

Ці проблеми зберігаються у міру того, як люди праці справляються з наслідками пандемії, які не є гендерно нейтральними. Зараз як ніколи важливо, щоб ми разом працювали над ефективними, дієвими і справедливими заходами у відповідь, ставлячи на чільне місце новий суспільний договір».

Більш детальна інформація за посиланням: www.ituc-csi.org/4wwc-2022