Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Голові правління Фонду соціального
страхування з тимчасової втрати працездатності
Третьякову Д.Ю.

Шановний Дмитре Юрійовичу!
Повідомляємо Вам, що Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України (Федерація) не є членом Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні (СПО) і не надавала СПО право делегувати представника Федерації до органів соціального діалогу. Тому голова Федерації Рой В.Є. не може бути делегований до складу правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Спільним представницьким органом.
Це право, у відповідності до ч.5 ст.9. Закону України «Про соціальний діалог в Україні» надано: «Профспілкова сторона…, суб'єкти яких підтвердили свою репрезентативність, самостійно визначають порядок обрання (делегування) представників профспілок та їх об'єднань … до органів соціального діалогу на зібранні повноважних представників організацій та їх об'єднань, що мають право участі в соціальному діалозі відповідного рівня».
Згідно з розподілом квот, відповідно до рішення зібрання повноважних представників репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні (витяг з протоколу №5/3 від 26.05.2014р., а не №5 від 29.04.14, як подано до Фонду у листі СПО за №04-18/509-спо від 20.06.2014) всі репрезентативні об’єднання профспілок отримали квоти представництва в органах соціального діалогу.
Рой Вячеслав Євгенович був делегований до складу правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на наступний 6-річний строк по квоті Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України.
Одночасно зазначаємо, що СПО не може виступати монопольним представником профспілкової сторони на національному рівні, так як створений з порушенням ч.2.ст.4. Закону України «Про соціальний діалог в Україні», яка передбачає, що на національному рівні суб’єктами профспілкової сторони є всі (двадцять одне) об'єднання професійних спілок, які мають статус всеукраїнських, а не лише члени СПО.
Прошу враховувати всю вищенаведену інформацію під час роботи Правління, відповідних комісій та інших органів Фонду.

З повагою,
    Голова Федерації                                                                                    В.Є. Рой