Мітинг проти ухвалення Верховною Радою України проекту Закону України про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи

Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України провела мітинг проти ухвалення Верховною Радою України проекту Закону України про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи (реєстр. N 7455) 7 липня, Федерація профспілок малого та середнього підприємництва Україні в рамках Всеукраїнської громадянської акції "Вперед" провела біля Верховної Ради мітинг проти пенсійної реформи.

У мітингу також взяли участь профспілки металургів і машиністів. Всього в акції взяло участь більше 500 чоловік, повідомили УНІАН організатори акції.

За словами голови Федерації профспілок малого та середнього підприємництва України В`ячеслава Роя, філософія пенсійної реформи повторює принципи податкової, перекладаючи основний тягар відповідальності на малозабезпечених громадян. "Влада в черговий раз розписалася у власній жадібності і бездарності. Пенсійна реформа передбачає одномоментне підвищення мінімального стажу для отримання пенсії та нормативного стажу - навіть для інвалідів. Таким чином, фундаментальні реформи підміняються дослідами над людьми та махінаціями. Пенсійна реформа уряду - це рейдерське захоплення нашого майбутнього", - заявив профспілковий лідер.

На мітингу перед Верховною Радою виступила народний депутат, голова Народної Колегії Всеукраїнської громадянської акції "Вперед" Наталія Королевська. Вона розповіла про те, що працівники спецпідрозділів міліції не пустили кількатисячну колону демонстрантів, які прямували від будівлі Печерського районного суду на Хрещатику до будівлі Верховної Раді Україні, щоб підтримати мітингуючих проти "садистської" пенсійної реформи. За її словами, до парламенту вільно могли пройти тільки «прихильники пенсійної реформи» під прапорами "Сильної України" Сергія Тігіпка, щоб створити видимість підтримки непопулярного законопроекту.

Незважаючи на протидію, до будівлі Верховної Ради вдалося пройти представникам "Народної Варти" Всеукраїнського руху "Вперед" задля контролю ходу голосування у парламенті законопроекту щодо пенсійної реформи.

Київ 07 липня 2011 року