Політика уряду Азарова – антисоціальний жах для народу.

               
     Політики привели нашу державу до межі, за якою неможливо вижити нашим сім'ям, нашим рідним і близьким. Нестримне зростання цін на продукти харчування, комунальні послуги, відміна пільг у самих незахищених громадян, зростання безробіття, крах економіки і виробництва, дерибан нашої землі і власності ведуть до розвалу держави.        

     Економічна політика уряду Азарова провальна. Солодкі обіцянки, що лунали рік тому перетворилися на антисоціальний жах. В ефірі телеканалу "Інтер" у березні 2011року прем'єр-міністр України Микола Азаров  пообіцяв піти у відставку, якщо добробут населення не поліпшиться до 2012 року. До того ж М.Азаров наголосив тоді, що його зусилля зосереджені на тому, щоб вивести Україну на стійкий шлях економічного розвитку, а також до зростання добробуту громадян. 2012 рік майже настав. І наразі ми не можемо говорити навіть про перспективи покращення добробуту населення. Ситуація в країні зараз така, що констатувати можна лише про те, що народ все більше і більше заганяють в рамки дії законів, які є антисоціальними.

    Сьогодні в Україні наявний соціально-економічний терор знущання і зубожіння громадян, обшуки і арешти, "псевдореформи" і багатомільярдні розбазарювання бюджету і особисте збагачення олігархів за рахунок народу.
    Крилатий неологізм «кровосісі», який ненароком зірвався з вуст керівника уряду Миколи Азарова, вже став синонімом чиновницького цинізму та державного грабунку населення України. І азаровський проект державного бюджету на 2012 р. та інші антисоціальні закони яскраво демонструють, що влада всупереч своїм обіцянкам продовжує пити кров народу.
Рахункова палата заявила про підвищення рівня бідності в Україні в січні-вересні на 0,4 процентних пункти до 26,4%, або 12,5 млн людей.  При цьому, рівень безробіття, визначений за методологією Міжнародної організації праці, становив 8,5%, що перевищило показник (8,1%), передбачений антикризовою програмою. Розмір прожиткового мінімуму за 9 місяців номінально збільшився лише на 2,2%, однак з урахуванням індексу споживчих цін реально знизився на 4,8%. У той же час, за даними Міністерства праці та соціальної політики, прожитковий мінімум в цінах вересня поточного року становив 952 гривні, що більше законодавчо встановленого на цей місяць розміру (843 гривні) на 109 гривень. Тобто, відбувається фактичне зниження життєвого рівня громадян, який не може бути нижчим від встановленого законом прожиткового мінімуму (частина третя статті 46 Конституції України), та порушується гарантоване у статті 48 Конституції України право кожного на достатній життєвий рівень.
    Крім того, ще до прийняття податкового кодексу Азарова-Тігіпка, прозваного в народі КАТ, було прогнозовано, що підприємці масово закриватимуть свій малий бізнес, більшість перейде працювати в тінь, хоча дехто намагатиметься працювати в правовому полі, втім «вижити» їм буде важко. Сьогодні ситуація підтвердилась повністю. Більше 250 тис. підприємців  з початку року закрились, а  умови праці стають все гіршими. Все це нам показує, що влада свідомо приймає закони  вигідні їй, а не народу! Податковий кодекс Азарова-Тігіпка  є викликом для українських підприємців, перевіркою того, чи є національне підприємництво консолідованою силою, здатною протистояти свавіллю влади, зберегти свої робочі місця, забезпечити зрозуміле майбутнє своїм родинам.
    Україна зайняла 134 місце за рівнем корупції серед 178 країн світу в рейтингу за 2010 рік, підготовленому глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency Internationa. У рейтингу, де рівень корупції оцінюється за шкалою від 0 до 10 балів, в якій 0 означає тотальну корумпованість держави, а 10 - фактична відсутність корупції, Україна отримала 2,4 бали (минулого року - 2,2), що як і раніше свідчить про те, наскільки серйозною проблемою для України є тотальна корумпованість, відмічає Transparency International. Незважаючи на поліпшення порівняно з минулим роком, цей показник дуже далекий від бажаного результату, відмічає організація, адже будь-який результат нижче за три бали вважається "ганьбою для нації", яка вимушена жити в тотально корумпованій країні.
     Більше половини українців вважають, що в нашій країні за гроші можна купити рішення суду (58,7%), депутатський мандат (56,7%) і звільнення від кримінальної відповідальності (55,4%). На думку 30,5%, за гроші можна купити в Україні життя чи свободу іншої людини.
«Економія» влади  на пенсіонерах, дітях та інвалідах – це знищення майбутнього і ліквідація гуманності в угоду інтересам купки чиновників.
Наразі, у Кабінету Міністрів два виходи: або складати повноваження і кудись тікати, або "вкручувати гайки" надалі. Тільки останнє вже не пройде,  не вдасться залякати та знищити народ.
     Для того, щоб настало краще життя, можновладці повинні від наповнення власних кишень перейти до інвестицій у розвиток держави, а не надалі вимагати затягти паски простому народу. І поки ви згідні затягати паски в ім'я світлого, але якогось дуже туманного майбутнього, можете сидіти вдома.
      Ну, а ті, що, крім туману порожніх обіцянок влади, нічого  вдалечині не бачать, - виходьте з нами задля розсіювання туману та побудови власного достойного життя.
     Ми вимагаємо припинення тортур над українським народом.
     Закликаємо усіх справжніх громадян, патріотів, єднатися навколо ідеї повного перезавантаження української влади і повернення конституційного ладу. Іншого не дано. Країну розривають на шматки і тільки люди можуть їх  зупинити. Досить сидіти і вичікувати, потрібні дії.
      Жодних сумнівів, ми переможемо, якщо будемо єдині !



                                                                                                   Вячеслав Рой
                                                                                       
Голова Федерації профспілок
                                                                                        працівників малого та середнього
                                                                                                 підприємництва України