Попереджувальний страйк відбувся

Прес-реліз за акції протесту підприємців 01.02.2011 р. на Святошинському ринку, м. Київ

Сьогодні 01.02.2011 р. підприємцями Святошинського ринку, Всеукраїнською профспілкою «Столиця-Регіони» (що входить до складу Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва Україні) і Центральним штабом порятунку українського підприємництва в рамках всеукраїнської акції протесту підприємців був проведений попереджувальний страйк, спрямований проти безпідставного підвищення орендної плати підприємцям, неправомірних додаткових платежів, «свавілля» контролюючих органів та дирекції ринку.

Під час проведення попереджувального страйку ринок був закритий, підприємці покинули свої робочі місця і зібралися під адміністрацією ринку. Під тиском 300 протестуючих керівництво ринку, яке довгий час ігнорувало вимоги підприємців, було змушене піти на переговори з організаторами акції. На переговорах були озвучені вимоги протестуючих. Були досягнуті попередні домовленості, але остаточного результату досягнуто не було.

Організатори протесту підприємців заявляють, що у разі неприйняття вимог керівництвом ринку до 02.02.2011 р. включно, організатори протесту вдадуться до більш радикальних форм і методів протесту:

• Страйк підприємців ринку набуде безстрокового характеру;
  • До страйку приєднаються інші ринки зі схожими проблемами, як у Києві, так і в регіонах;
  • Інші дії, аж до ініціації розриву орендного договору між ТОВ «Торговий дім« Святошин »» і міською адміністрацією, повернення території ринку в комунальну власність і укладанні договорів оренди між підприємцями ринку і містом безпосередньо.

Прес-служба організаторів протесту - 050-163-63-29, 097-827-19-38

P.S.: Після закінчення акції від членів профспілки «Столиця-Регіони» на Святошинському ринку та активістів Центрального штабу порятунку українського підприємництва стала надходити інформація про спроби тиску на підприємців з боку адміністрації ринку. Погрожували «замовними» перевірками, достроковим розірванням орендних договорів активістам профспілки. Організатори акції попереджають адміністрацію ринку про незаконність подібних дій і можливої відповідальності їх ініціаторів.

Адреса ринку: м. Київ, вул. Депутатська, 2, ст.м. «Святошин»