Президент Американської Федерації праці – Конгресу Виробничих Профспілок (AFL-CIO) Річард Трумка помер 5 серпня 2021 року у віці 72 років.

«Робітничий рух, AFL-CIO та нація сьогодні втратили легенду. Він був невпинним борцем за права працівників, безпеку на робочому місці, торгівлю, орієнтовану на робітників, демократію та ін. Він також був відданим батьком, дідом, чоловіком, братом, тренером, колегою та другом», - зазначили в AFL-CIO.

З приводу смерті Річарда Трумке свої співчуття висловили лідери США та профспілкового руху.

"Для Річа робота була синонімом слова, яке визначало його життя, - гідність. За більш ніж тридцять років нашої дружби він був запеклим і сильним борцем за гідність американського працівника", - сказав Президент  США Джо Байден

"Ми спустошені сумною новиною про Багата Трумку. Він був великим профспілковим лідером, героєм робітників у всьому світі, братом для усіх нас. Наші глибокі співчуття від ЄКП його сім'ї та нашим братам  та сестрам з AFL-CIO", - написав Генеральний секретар Європейської конфедерації профспілок ЄКП Лука Вісентіні.

Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України висловлює співчуття рідним, друзям та колегам Річарда Трумки.