Публічна дискусія «Порядок денний європейської інтеграції: амбіції України на 2020 рік»

Публічна дискусія «Порядок денний європейської інтеграції: амбіції України на 2020 рік»

Голова Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України 21 січня взяв участь у публічній дискусії «Порядок денний європейської інтеграції: амбіції України на 2020 рік». За тиждень до Ради асоціації провідні громадські експерти в сфері європейської інтеграції обговорили з представниками українського уряду та ЄС, якими мають бути рішення Ради, щоб відкрити можливості глибшої інтеграції України до Європейського Союзу.
Учасники дискусії обговорили перспективи оновлення Угоди про асоціацію, що поділяють як експерти, так і представники українського Уряду. Необхідність осучаснення Угоди зумовлена змінами до права ЄС, а також прогресом двосторонніх політичних та торговельних відносин за майже 10 років від часу завершення переговорів щодо чинного тексту Угоди.


Результати дискусії лягли у фінальну версію документу «Пріоритети розвитку асоціації з ЄС: очікування українських громадських експертів».


Публічну дискусію "Порядок денний європейської інтеграції: амбіції України на 2020 рік", що відбулася у Києві 21 січня, організував проект Громадська синергія (Civic Synergy).

Фото: проекту "Громадська синегрія"