Відбулася зустріч презставників незалежних профспілок з Генеральним директором Директорату норм та стандартів гідної праці Юрієм Кузовим та його командою.

19 вересня 2019р. за ініціативи Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України в Міністерстві соціальної політики України відбулася робоча зустріч представників незалежних профспілок, які не входять до складу СПО профспілок,  із Генеральним директором Директорату норм та стандартів гідної праці Юрієм Кузовим  та його командою.
Під час зустрічі обговорили питання нового Трудового кодексу та стану соціального діалогу в Україні.

Проведення даної зустрічі є значним кроком на шляху до налагодження дієвого соціального діалогу в Україні. Адже після прийняття в 2010 році Закону в Україні «Про соціальний діалог в Україні», представники незалежних профспілок фактично були позбавлені можливості участі в таких форма соціального діалогу як обмін інформацією, консультації, узгоджувальні процедури.
Готовність влади до діалогу з незалежними профспілками всиляє надію, що незалежні профспілки не будуть відсторонені від прийняття нового Трудового кодексу, як це відбулося в минулому скликанні Верховної Ради.
Учасникам зустрічі вдалося окреслити низку принципових для профспілок тез, які мають бути враховані в положеннях ТК, зокрема:
-     питання соціальних гарантій працівників;
-    питань імплементації європейських правових норм щодо участі працівників в управлінні підприємствами та отриманні ними інформації щодо розвитку своїх  підприємств;
-     питань захисту прав профспілкових активістів від звільнень роботодавцями через їх профспілкову діяльність тощо.