Запрошення на розширене засідання Ради Федерації

Керівникам Всеукраїнських, регіональних
                                                                           профспілок та профоб’єднань,
                                                                           лідерам громадських організацій

Запрошуємо Вас взяти участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України, яке відбудеться 15 травня 2012р. об 11.30 в Будинку вчителя за адресою: вул. Володимирська 57, в Молодіжній залі (3 поверх, кім. 307).

В порядку денному засідання доповідь Голови Федерації Вячеслава Роя на тему «Роль та завдання профспілок України на сучасному етапі». Необхідність формування місця і ролі профспілок в сучасних соціально-економічних системах - одна з ключових проблем сьогодення. Ця проблема спровокована відсутністю адекватної часу ідеології профспілок і, як наслідок, неконкретністю розуміння основної функції профспілок - захисною. На жаль, сьогодні працівник не відчуває захищеності, тобто постійного відчуття упевненості в тому, що ніякі ризики - соціальні, економічні або політичні -- не завадять його нормальному життю і праці. Така ситуація призводить до послаблення усієї системи соціально-трудових відносин, є "міною уповільненої дії", яка може знищити національну економіку країни. Сьогодні формування і інституціоналізація колективної дії  профспілок є відповіддю на виклик часу. Вона виступає дієвим інструментом побудови громадянського суспільства, посилення його впливу, на соціальну і економічну політику держави, сприяє демократизації управління суспільством. Саме тому визначення ролі та пріоритетних завдань профспілок України виступає необхідною умовою їхнього повноцінного функціонування.
     В засіданні беруть участь представники членських організацій Федерації, лідери Всеукраїнських незалежних профспілок, народні депутати, лідери громадських організацій.
     Реєстрація учасників проводиться за телефоном: 050-448-75-18 або  по e-mail: info@federation.org.ua