ЗАЯВА Президії Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України

Президії Федерації профспілок
працівників малого та середнього підприємництва України

Реформи, які впроваджувались в Україні протягом останніх місяців були багатообіцяючими. Підписання угоди з Європейським Союзом повинно було закріпити курс реформ України та надіслати сигнал інвесторам та міжнародним інститутам в усьому світі про те, що Україна серйозно ставиться до своєї модернізації і що країна стає передбачуваним та надійним співрозмовником.
Євроінтеграція для нашої країни – це не короткострокова кон’юктура. Це шлях на якому Україна буде впроваджувати сучасні європейські соціальні стандарти (гідної роботи і зарплати, високого рівня життя, освіти, пенсійного забезпечення, належної охорони праці), досягати конкурентоздатності економіки, верховенства права і, як наслідок, підвищення якості життя громадян.
Україна може стати новим центром економічного зростання Європи. Ми маємо один з найбільших європейських ринків, величезний експортний та транзитний потенціал, багаті природні ресурси, широкий ринок споживання.
Ми не повинні допустити, щоб Україна була «вічно молодою та перспективною» країною, яка ніколи і нічого не зможе досягти.
Рішення Уряду України призупинити процес підготовки до підписання угоди про асоціацію - це розчарування не лише для українського народу, а й для Євросоюзу.
Впевнені: укладання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом відкриє для нашої держави перспективи розвитку громадянського суспільства, свобод людини та громадянина, які є фундаментальними для країн-членів ЄС.
У результаті підписання угоди про асоціацію з ЄС Україна не тільки здійснить політичну, економічну і судову реформи, а й отримає безмитний доступ до ринків ЄС, фінансову та технічну допомогу.
Варто почути волю громад і зробити нарешті історично важливий для нашої держави крок - підписати у Вільнюсі угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
Тому Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України заявляє про неприпустимість відмови від підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.
Ми впевнені, що майбутнє України знаходиться в міцних відносинах з ЄС.