Звернення Голови Федерації Рой В.Є. до повноважних представників репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні

7 квітня 2014р. Голова Федерації Рой В.Є. звернувся до в.о. Голови Федерації профспілок України Осового Г.В., Голови Конфедерації вільних профспілок України Волинця М.Я., Голови Федерації профспілок транспортників України Ткачова В.М., Голови Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Широкова А.І., Голови Об’єднання всеукраїнських профспілок і профоб’єднань «Єдність» Онищука А.С. з ініціативою створити робочу групу по формуванню профспілкової сторони соціального діалогу на національному рівні у відповідності до ч.2 ст.4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні».
     На думку Голови Федерації Рой В.Є. формування профспілкової сторони на національному рівні дозволить відновити конституційні права профспілок, відкриє шлях до підписання «Декларації про солідарність та рівність прав профспілок в Україні», відновить довіру учасників сторін соціального діалогу та сформує єдиний фронт по захисту прав та законних інтересів членів профспілок.