22 листопада

Підприємці вимагають відставки Азарова, Тігіпка і Бродського
Підприємці, які беруть участь в акції протесту проти прийнятого 18 листопада Верховною Радою Податкового кодексу, оприлюднили свої вимоги до Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.
Як передає кореспондент УНІАН, ці вимоги оприлюднив на мітингу один з учасників протесту.
Зокрема, підприємці вимагають від В.ЯНУКОВИЧА негайно застосувати вето на Податковий кодекс, а за «злочин проти малого бізнесу та середнього класу, задокументований у Податковому кодексі, відправити у відставку його авторів – прем’єр-міністра Миколу АЗАРОВА, віце-прем’єр-міністра Сергія ТІГІПКА та голову Держкомпідприємництва Михайла БРОДСЬКОГО».
Крім того, учасники акції звертаються до місцевих рад усіх рівнів невідкладно скликати свої позачергові засідання та дати оцінку новому Податковому кодексу.
Зараз багатотисячний мітинг підприємців проходить неподалік Адміністрації Президента України. Кількатисячна колона підприємців повністю заповнила вул. Банкову. Учасники акції постійно вигукують: «Ганьба!».
На Майдані скандують: Не підемо! Не підемо!
Підприємці, які беруть участь в акції протесту в центрі Києва проти нового Податкового кодексу, не мають наміру виконувати рішення суду і залишати Майдан Незалежності.
Як передає кореспондент УНІАН, про це вони заявили у відповідь на інформацію про відповідне рішення суду, яку озвучив зі сцени координатор Народного комітету порятунку України Михайло РАТУШНИЙ.
«Не підемо! Не підемо!», - вигукують учасники акції протесту.
Як повідомляв УНІАН, сьогодні Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов КМДА та заборонив проведення заходів 22-26 листопада в центрі Києва.
Як пояснили в мерії, таке рішення прийнято “у зв’язку з візитами іноземних делегацій з 21 до 24 листопада 2010 року...”.


Владі не радять залучати міліцію, бо «земля горітиме під ногами»
Підприємці, які протестують на Майдані Незалежності в Києві, не радять владі залучати проти них міліцію.
Як передає кореспондент УНІАН, про це зі сцени в центрі столиці заявив один з координаторів акції протесту.
«Ми не радимо владі кидати на нас міліцію, чіпати народ, бо інакше у вас земля буде горіти під ногами», - сказав промовець.
При цьому він зауважив, що до організаторів акції надійшла інформація про те, що завтра з боку міліції, «переодягненої в іншу форму», будуть вчинені провокації з метою розігнати присутніх на Майдані.
В контексті цього організатори заходу закликають його учасників не піддаватися ні на які провокації і виконувати лише те, що їм говоритимуть координатори акції.
Колона з Майдану вирушила до Адміністрації Президента
Окремі групи підприємців, які протестують на Майдані Незалежності в Києві, колоною вирушили до Банкової, до Адміністрації Президента.
Як передає кореспондент УНІАН, решта пікетувальників залишається на Майдані.

У Севастополі підтримали ультиматум Всеукраїнської акції протесту
У Севастополі близько 150 підприємців, присутніх сьогодні біля будівлі міської державної адміністрації, підтримали ультиматум, висунутий під час Всеукраїнської акції протесту, який спрямований на недопущення підписання Президентом України ухваленого Верховною Радою Податкового кодексу України.
Як передає кореспондент УНІАН, один із організаторів акції Любов ОГНЄВА зачитала вимогу севастопольських підприємців до Президента Віктора ЯНУКОВИЧА, в якій, зокрема, наголошується: «Ми також, як і присутні в Києві, вимагаємо від Президента накладення вето на Податковий кодекс».
У документі також говориться, що «у разі введення в дію нового Податкового кодексу, ми будемо вимушені захищати своє право на підприємницьку діяльність безстроковими страйками і акціями громадянської непокори».
Під час пікету була схвалена ідея створення Незалежної профспілки підприємців Севастополя, активісти почали складати список ініціативних груп від функціонуючих у Севастополі ринків.


У Маріуполі пройшов мітинг проти Податкового кодексу
Сьогодні в Маріуполі Донецької області близько 400 підприємців мітингували на площі під стінами міської ради, висловлюючи підтримку учасникам акції в Києві, які протестують проти нового Податкового кодексу, прийнятого 18 листопада Верховною Радою.
Як повідомляє Маріупольський сайт ilich.in.ua, присутні представники малого та середнього бізнесу вимагали від Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА заветувати Податковий кодекс.
Прийняту на мітингу резолюцію протестувальники пред`явили місцевій владі для подальшої передачі її до Києва.


ТВі веде пряму телетрансляцію з Майдану
Телеканал ТВі розпочав пряму трансляцію з Майдану Незалежності, де зараз триває акція протесту підприємців проти нового Податкового кодексу.
Як повідомили УНІАН у прес-служба ТВі, незадовго до початку прямої трансляції акції протесту приміщення, в якому розташований телеканал ТВі, з невідомих причин тимчасово було відключене від енергозабезпечення.
Як повідомляв УНІАН, ТВі планував о 18.30 розпочати пряму трансляцію акції протесту підприємців малого і середнього бізнесу з Майдану Незалежності в Києві.

Міський голова Бердянська просить Януковича ветувати Податковий кодекс

Новообраний міський голова м. Бердянська Запорізької області Олексій БАКАЙ (представник Партії регіонів) після 3-годинного мітингу місцевих підприємців під стінами міськвиконкому звернувся до Президента Віктора ЯНУКОВИЧА з проханням ветувати Податковий кодекс.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі бердянського міськвиконкому.
«Мітинг підприємців, що протестували проти підписання Президентом України Податкового кодексу, тривав під стінами Бердянського міськвиконкому протягом трьох годин. За інформацією організаторів, у мітингу взяли участь близько тисячі підприємців», - йдеться у повідомленні.
У прес-службі повідомили, що О.БАКАЙ поспілкувався з мітингувальниками і підтримав вимоги підприємців щодо накладення Президентом "вето" на Податковий кодекс. Після завершення мітингу О.БАКАЙ надіслав на ім`я Президента телеграму з проханням "з метою врегулювання соціального конфлікту розглянути повернення Податкового кодексу України до Верховної Ради України для повторного розгляду відповідно до ст. 94 Конституції України", - повідомила прес-служба.


У наметовому містечку на Майдані сформовано охорону
У наметовому містечку на Майдані Незалежності у Києві на ніч залишилося до 300 осіб.
Як передає кореспондент УНІАН, решту людей організатори акції попросили за бажанням або залишитися, або прийти завтра вранці.
Зараз служба охорони, сформована з учасників акції, оточила наметове містечко, розбите біля стели Незалежності.
Також із центральної частини міста від’їхали автобуси з правоохоронцями, за виключенням 2-3-х, в яких, про всяк випадок перебувають бійці спецпідрозділу «Беркут».