Держкомпідприємництво: Розроблено порядок видачі копії ліцензії для фізичних осіб-підприємців

Держкомпідприємництво розробило порядок видачі копії ліцензії для фізичних осіб-підприємців і пропонує внести відповідні зміни до Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Згідно з розробленим порядком, засвідчена органом ліцензування копія ліцензії видається ліцензіату – фізичній особі-підприємцю на кожну торгову точку, де проваджуватиметься зазначений у ліцензії вид господарської діяльності. Копія ліцензії підтверджує право підприємця на таку діяльність.

В чинному Законі «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» встановлений порядок видачі копії ліцензії тільки для юридичних осіб. Це створює умови для недобросовісної конкуренції і носить ознаки дискримінаційного характеру щодо фізичних осіб-підприємців.

Як сказано у пояснювальній записці, внесення запропонованих змін до Закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» буде сприяти створенню належних умов провадження бізнесу, вдосконаленню  процесу ліцензування та створенню сприятливих умов для активізації і розвитку інвестиційної діяльності.
 

ДЖЕРЕЛО: УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ