Незалежні профспілки не впливають на рішення СПО

Інтерв'ю Голови Федерації В.Роя телеканалу 24: "Незалежні профспілки не впливають на рішення СПО"

Федерація профспілок України не допускає колег з інших об’єднань до прийняття рішень. А вони теж прагнуть зробити свій внесок у покращення умов праці для трудящих.

“Створена якась мандатна комісія, яка жодним законом не передбачена, тому що кожна всеукраїнська профспілка вже пройшла легалізацію в Міністерстві юстиції, і ця мандатна комісія визначає хто ще більш легітимний, ніж те, що Міністерство юстиції надало таке право, звичайно в цей перелік потрапили профспілки, які так звані “неугодні”, які не голосували так, як хоче більшість, тобто ФПУ”, - сказав голова Федерації профспілок малого та середнього підприємництва В’ячеслав Рой.

Найбільше незалежних профспілківців обурив новий проект генеральної угоди між профспілками, роботодавцями та урядом, який, нібито, ухвалив спільний представницький орган. Угода, за словами її противників, значно погіршує умови праці робітників. Зокрема, вирішили заморозити зарплату бюджетників, мінімальний заробіток підвити лише найменш захищеним верствам населення та відмовитись від коригування мінімальної платні щодо інфляції.

Генеральну угоду, через яку частково і сталася сварка, роботодавці, уряд та профспілки планують підписати вже наступного тижня.

СКАЧАТИ

Якщо виникли проблеми з переглядом

скачати безкоштовний flv плеєр